Шановні колеги щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Дата: 01.11.2019 11:13

Фото без описуПрийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Ваша щоденна робота хоч і не завжди помітна, але вагома та потрібна.

З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку.

Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів.

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

Зі святом!

З повагою колектив Яготинського

районного центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді