Ремонт вулиці Толбухіна триває

Дата: 31.10.2019 18:51

Фото без опису29 жовтня 2019 року на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації за сприяння Яготинської районної державної адміністрації, підрядною організацією ТОВ «ДП «Магістраль» розпочато перший етап поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С102519 Хлібоприймальний пункт - М-03 на ділянці км 0+300 - км 3+450.

З 29.10.2019 по 31.10.2019 виконано роботи по фрезеруванню існуючого асфальтобетонного покриття, яке в подальшому буде використане для формування тротуарів та укріплення узбіч дороги С102519 Хлібоприймальний пункт - М-03.

31 жовтня 2019 року на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С102519 Хлібоприймальний пункт - М-03 (вул. Толбухіна) розпочато роботи з укладання вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, протяжністю 2 км.

Роботи по укладанню асфальтобетону триватимуть кілька днів з дотриманням норм та стандартів сучасного дорожнього будівництва.

Яготинська районна державна адміністрація звертає Вашу УВАГУ, що в 2019 році підрядною організацією ТОВ «ДП «Магістраль» здійснюються лише підготовчі роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С102519 Хлібоприймальний пункт - М-03 (вул. Толбухіна), основні роботи з поточного середнього ремонту заплановано здійснити в 2020 році.

Адміністрація звертається до жителів та гостей міста та району з проханням поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Закликаємо водіїв - бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.