Семінар вчителів фізичної культури у Богданівці

Дата: 30.10.2019 15:50
Кількість переглядів: 381

Фото без опису30 жовтня 2019 року на базі Богданівського НВК (вчитель Криволап В.Г.) відбувся семінар для вчителів фізичної культури.

Педагогів гостинно зустріла Богданівка. Директор Богданівського НВК Шевчук Л.А. та вчитель фізичної культури Криволап В.Г. запропонували учасникам семінару ознайомитись із місцевим нововідкритим фітнес-центром. Кожен учасник залишився під враженням від забезпеченості цього закладу сучасними тренажерами та можливостями з надання послуг у фізичному загартуванні.

Наступний етап – відвідування школи, ознайомлення із базою закладу, відвідування шкільного музею освіти.

Третій, основний етап – два майстер-класи із модуля «Волейбол», який провели вчителі Гопкало Г.Я. (Панфильський НВК) та Криволап В.Г. (Богданівський НВК). Вчителі фізичної культури взяли участь у фрагментах уроків фізичної культури у якості учнів, вдосконалили техніку гри у волейбол, підвищили методичну вправність.

Наступний етап – екскурсія до місцевого краєзнавчого приватного  музею. Враження – незабутні; від хору, який зустрічав біля входу, від екскурсоводів, які на високому емоційному та науковому рівнях розкривали сторінки історії села Богданівки та її великих особливостей.

Кожен учасник семінару отримав натхнення для подальшої роботи.

Відділ освіти, молоді та спорту адміністрації « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування