Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

Дата: 22.10.2019 11:12

Фото без описуСьогодні, 22 жовтня під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко відбулося засідання комісії з питань адресної матеріальної матеріальної допомоги громадянам Яготинського району, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На сьогоднішній день на комісію подано 3 заяви, щодо яких ми повинні прийняти рішення. Постраждалих від пожеж на сьогодні немає, здебільшого звертаються за фінансовою допомогою у лікуванні, тому розглядатимемо усі випадки індивідуально. Адже потрібно врахувати усі моменти: доходи громадян, склад сім’ї, дохід, онкологію тощо , - зазначила до початку розгляду заяв Тетяна Петрівна.

За рішенням комісії, допомогу отримають жителі Яготинщини, які потребують вартісного лікування, в тому числі, онкологічних захворювань.