Обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 01.10.2019 10:15
Кількість переглядів: 400

Фото без описуПротягом вересня працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 35 сім’ях, в яких виховується 89 дітей та які проживають в Яготинському районі: села Богданівка, Годунівка, Жоравка, Капустинці, Кулябівка, Лемешівка, Лозовий Яр, Ничипорівка, Панфили, Сотниківка, Сулимівка, Супоївка, Фарбоване, Червоне, Черняхівка та  місто Яготин.

При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків, проблеми спілкування батьків та дітей. Також встановлено, що, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання.

Хочеться зазначити, що є  сім’ї, які прийняли до уваги попередні рекомендації та стали на шлях виправлення. А це значить, що робота проводиться не даремно з цими родинами!

За результатами проведеної роботи здійснено оцінку потреб сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв.

 10 батьків попереджено про адміністративну відповідальність передбачену стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей та 6 батьків притягнуто до відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які ухилялись від передбачених ст. 150 Сімейного кодексу України обов’язків щодо виховання власних дітей.

Фахівцями центру проведено індивідуальне консультування та бесіди з проблем міжособистісних стосунків, виховання дітей, проблем залежності та працевлаштування.

 Надано послуги: соціально – медичні, психологічні, педагогічні. Також надано допомогу в працевлаштуванні та гуманітарну допомогу у вигляді одягу, постільної білизни та канцтоварів.

Яготинський  районний  ЦСССДМ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування