Профілактичний захід «Урок»

Дата: 30.09.2019 11:28

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації охоплено близько 861 учнів ДПТНЗ «Яготинський ЦПТО», Яготинську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Яготинський НВК №2, Яготинський НВК №3, ОЗОНЗ «Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Лемешівську ЗОШ І-ІІІ ст., Лозовоярівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Сотниківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Супоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Капустинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Ничипорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Фарбованський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Панфильський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Засупоївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)».

З метою надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї,  відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації, спільно із представниками Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліція ГУ Національної поліції в Київській області проводиться рейд «Урок» у загальноосвітніх навчальних закладах Яготинського району.

Мета проведення такого заходу, не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й популяризація основних напрямків діяльності Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та  служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

В кожному  закладі представники розповіли про відповідальність, яка наступає у разі не виконання своїх обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих, запобігання сімейному насильству, протидія боулінгу та дотримання правил дорожнього руху.

У рамках об’їздів також було проведено профілактичні акції з учнями шкіл на теми «Життя прекрасне і дивовижне», «Цінність життя», «Вихід завжди є», «Скажи НІ, суїциду».

Яготинський  районний  ЦСССДМ,

Служба у справах дітей та сім’ї та  Яготинської райдержаміністрації