Семінар-практикум «Пріоритетні напрямки виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти у 2019-2020 н.р.»

Дата: 17.09.2019 15:34

Фото без опису17 вересня, методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для заступників  директорів із виховної роботи та лідерів-учнівського самоврядування з теми: «Пріоритетні напрямки виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти у 2019-2020 н.р.».

В роботі семінарі взяли  участь 13 заступників  директорів із виховної роботи  та 17 лідерів учнівського самоврядування.

По закінченню заходу були прийняті методичні рекомендації щодо даного питання.