Рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Кулябівка

Дата: 17.09.2019 08:47

Фото без опису16 вересня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Кулябівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та надали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також наголосили на відповідальному ставленні до спалювання сміття.

Наприкінці заходу рятувальники вручили мешканцям села тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Яготинський РС ГУ ДСНС України в Київській області