ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 16.09.2019 12:38

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України

14 вересня 2019 року на базі стадіону «Колос» м. Яготина відбулося районне свято, присвячне до Дня фізичної культури та спорту. Організаторами заходу стали відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та громадська організація «Колос».

На захід прибули команди із 16 закладів загальної середньої освіти, всього 225 учнів, 30 вчителів та тренерів ДЮСШ. Дорослі спортсмени були представлені командами із населених пунктів нашого міста. Стадіон був заповнений наповну.  Дійсно, сув’язь  поколінь об’єднував спорт.

На свято  запрошувались ветерани-педагоги: Осауленко Віктор Дмитрович, Галашова Людмила Анатоліївна, Петренко Людмила Анатоліївна,  які були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та районної організації профспілки працівників освіти.

Іншим ветеранам-вчителям фізичної культури, які не змогли прибути на свято грамоти будуть передані через заклади освіти. (Маршевський В.Б., Нешва І.В., Пономаренко В.В.).

Яготинська районна громадська організація «Фізкультурно-оздоровчий  Клуб «Колос» нагородила грамотами Фесана Віктора, Задою Бориса, Дараган Ольгу, Яблонську Людмилу , Пінчука Василя. Вони отримали нагородження та вітання від В. Висовня та В. Хвостікова.

Серед працюючих вчителів були відзначені грамотами Яготинської районної державної адміністрації:

1. Майсак О.О., вчитель фізичної культури Яготинського НВК № 3;
  2. Пустовіт С.М., вчитель фізичної культури Яготинського НВК № 2;
  3. Богомаз В.М., вчитель фізичної культури Яготинської ЗОШ № 1;
  4. Магера Ю.І., вчитель фізичної культури Ничипорівського НВК;
  5. Метлашевський Т.Г., вчитель фізичної культури  Черняхівського НВК.

Після урочистого шикування, звіту учні змагалися у легкоатлетичному чотириборстві: біг 60 м, стрибки у довжину, метання м’яча, естафета.

Дорослі команди грали у футбол та волейбол.

Відділ освіти, молоді та спорту адміністрації