Районна соціальна акція «Урок»

Дата: 04.09.2019 16:53

На початку шкільних занять у  Яготинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЦСССДМ)  проводяться соціальні акції, спрямовані на підтримку сімей із дітьми.

На виконання Розпорядження голови Яготинської РДА від 06.12.2016 р. № 332 «Про затвердження Положення про Яготинський районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді» та Яготинської районної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2021 роки» на даний час триває соціальна акція «Урок» – вже 84 школярів з 36 сімей, які перебувають на обліку в ЦСССДМ(з числа дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та малозабезпечених сімей, сімей які перебувають у складних життєвих обставинах) отримали канцелярські  товари: зошити, ручки, олівці та інше шкільне приладдя.

Яготинський  районний  ЦСССДМ