АНОНС: 6 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ»

Дата: 04.09.2019 12:24

Фото без опису06 вересня 2019 року о 10:00 у Київській обласній державній адміністрації відбудеться регіональний семінар «Підвищення енергоефективності територіальних громад Київщини» з представниками Держенергоефективності за участі голови ОДА Михайла Бно-Айріяна.

Під час семінару буде розглянуто основні напрямки та інструменти фінансування проектів з бюджетів усіх рівнів.

Тематика заходу вкрай важлива для суспільства, адже впровадження програм з енергоефективності (відшкодування за «теплими кредитами», ЕСКО для утеплення бюджетних установ тощо) дозволяє:

• стимулювати населення до енергоощадності;
  • зменшувати витрати на енергоносії;
  • заощаджувати кошти на оплаті комунальних рахунків;
  • підвищувати добробут громадян загалом.

Програма заходу – у додатку.

Початок заходу: 10:00 (початок реєстрації об 09:30)

Адреса: м. Київ пл. Лесі Українки, 1, мала сесійна зала, 2-й поверх

Запрошуємо представників преси до участі в заході.

АКРЕДИТАЦІЯ для представників ЗМІ ОБОВЯЗКОВА! Проводиться до 16:00 05 вересня за тел.: (044) 286 80 23, 286 81 83, (068) 454 47 86.

Додаток порядок денний