Відбулось засідання містобудівної ради

Дата: 29.08.2019 12:48

28 серпня,  відбулось засідання містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Яготинської райдержадміністрації, на якому розглядався Детальний план території земельної ділянки по вул. Шевченка, 213 в м. Яготині Яготинського району Киїівської області, що знаходиться в постійному користуванні ТДВ «Яготинський маслозавод». Метою розробки детального плану є визначення параметрів забудови земельної ділянки та містобудівних умов та обмежень для будівництво очисних споруд для передочищення  стоків  Яготинського маслозаводу. На засіданні містобудівної ради були присутні члени містобудівної ради, директор ТДВ «Яготинський маслозавод» О.О.Сіренко, представники проектної організації – автора Детального плану ТОВ «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну».

За підсумками розгляду детального плану прийнято відповідні рішення.