29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2019 17:34

Фото без описуЗ метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, 23 серпня Президент України В.Зеленський підписав Указ про встановлення 29 сепрня  - Дня пам'яті захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність  України.

Запрошуємо жителів міста та району долучитись до районних заходів, що відбудуться 29 серпня 2019 року о 09.00 на Алеї Слави біля пам'ятника "Захисникам України".