Засідання комісії з прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам

Дата: 13.08.2019 15:57

13 серпня 2019 року, під керівництвом  виконувача обов'язків голови адміністрації Т.П.Сухенко, проведено засідання комісії з  прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2019 році  субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа.

26 червня 2019 року Уряд ухвалив постанову за № 616, яка містить нову редакцію постанови № 877 «Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа».

Згідно з вимогами постанови, розпорядженням Яготинської районної державної адміністрації утворено місцеву комісію, затверджено її персональний склад та Положення.

В рамках засідання присутні розглянули питання про черговість перебування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на квартирному та соціально квартирному обліку.

Наразі під дану категорію підлягають 7 осіб, які перебувають в списку згідно рішень виконавчих комітетів.

Наступним присутні члени комісії визначили потребу у призначенні грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, з метою придбання житла для 7 осіб на загальну суму більше 3,5 млн.грн.