Відбулось чергове засідання містобудівної ради

Дата: 12.08.2019 12:25

Фото без опису9 серпня 2019 року відбулось чергове виїзне засідання містобудівної ради, що діє при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Яготинської районної державної адміністрації.

В засіданні взяли участь заступник голови адміністрації В.М.Гончар, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства адміністрації Г.О.Колозіна, начальник відділу в Яготинському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Л.Г.Дьоміна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради О.М.Кудрявський, член спілки архітекторів України, головний архітектор проекту ПП «Архаїка» М.О.Харчов.

В рамках роботи містобудівної ради присутні розглянули Детальний план території під будівництво свинокомплексу №12 з закінченим циклом відгодівлі 30-ти тисячного поголів’я свиней в рік, який знаходиться на території Двірківщинської сільської ради (за межами населеного пункту) Яготинського району, Київської області.