Особистий прийом громадян

Дата: 07.08.2019 16:17

Фото без описуОднією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян.

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району, сьогодні, 07 серпня, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Т.П. Сухенко, згідно затвердженого графіка, провела особистй прийом громадян.

Відтак,  з різними проблемними питаннями на прийомі у керівника  побувало 5 мешканців району. Питання, які порушували перед районною владою стосувалися транспортного забезпечення між райцентром та населеними пунктами, ремонту системи газопостачання, нанесення дорожньої розмітки, надання матеріальної допомоги,  об’єднання територіальної громади району.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань, за результатами  особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.