Відбулася робоча нарада

Дата: 07.08.2019 12:13

Фото без опису06 серпня 2019 року в малій залі засідань районної державної адміністрації відбулася робоча нарада під керівництвом виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Т.П. Сухенко.

В нараді взяли  участь:  заступник  голови райдержадміністрації В.М. Гончар, виконувач обов’язків голови Яготинської районної ради В.А.Потельчак,  керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А.Галицький, керівники структурних підрозділів адміністрації,  голови виконавчих комітетів сільських рад та керівники клубних закладів Яготинського району.

У ході наради було розглянуто актуальні питання життєдіяльності району:

• про підготовку та  організацію урочистих  заходів  з нагоди 28 річниці    незалежності України
  • про використання субвенцій наданими міською та сільськими радами на фінансування установ
  • про підготовку дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років
  • про підготовку закладів освіти району до опалювального періоду 2019-2020 років
  • про порядок надання населенню району пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в грошовій формі.

Із заслуханих та обговорених під час наради питань Т.П.Сухенко дано ряд доручень.