ЦНАП інформує

Дата: 07.08.2019 10:47

Фото без описуЗа липень 2019  року працівниками ЦНАПу  прийнято та оформлено 622 звернення  від громадян на отримання адміністративних послуг, з них:

1) 493  адміністративних послуг  відділу в Яготинському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області: (надання витягу з Державного земельного кадастру; надання довідки  з Державного земельного кадастру; державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК; видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку  земельної ділянки; видача довідки  з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель; внесення змін про земельну ділянку до ДЗК; видача відомостей із землеустрою у формі викопіювання з кадастрової карти, висновок про погодження проекту землеустрою).

2) 2 адміністративні послуги  ГТУ юстиції в Київській обл.

3) 96 адміністративних послуг на державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

державна реєстрація права власності - 24,

державна реєстрація іншого речового права - 57,

надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (інформаційна довідка ) - 15;

4) 28 адміністративних  послуг на ведення бізнесу:

державна реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП) - 7,

державна реєстрація змін до відомостей ФОП- 7,

державна реєстрація припинення ФОП- 4,

внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах - 3,

державна реєстрація змін  до установчих документів юридичної особи - 2,

видача витягу  з ЄДР- 5,

Прийнято 344 реєстраційні справи та 386 долучень до справ для передачі до архіву,  із них:

1)Реєстраційні справи нерухомого майна:

а) реєстраційні справи, передані державним та приватними нотаріусами – 29 шт., долучень до реєстраційних справ – 25 шт.;

б) реєстраційні справи передані поштою – 222 шт., долучень до реєстраційних справ – 359  шт.;

г) реєстраційні справи, прийняті державним реєстратором Яготинської РДА –     76 шт., долучень до реєстраційних справ – 2 шт.

2) Реєстраційні справи юридичних та фізичних осіб-підприємців:

а) реєстраційні справи юридичних осіб – 1 шт.;

б) реєстраційні справи фізичних осіб-підприємців – 16 шт.;

5) документи дозвільного характеру:

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки – 3.

Керівник ЦНАП                                                                          І.В. Близнюк