Звіт про роботу управлінням соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації за липень 2019 року

Дата: 02.08.2019 12:17
Кількість переглядів: 395

Фото без описуПротягом липня працівниками  управління дотримано вимоги Єдиної технології  прийому громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог. Кількість звернень за призначенням субсидії –  46,  державної  соціальної допомоги  - 228,  допомоги  внутрішньо переміщеним особам – 14.

Протягом липня 2019 року проведена робота згідно з планом сектору. Надавалися консультації та роз’яснення громадянам щодо змін у законодавстві.

У поточному місяці проведено компенсаційні виплати на загальну суму 322148,05 грн., з них:

  • виплата додаткової відпустки – 52150,00 грн.;
  • щомісячна грошова допомога на продукти харчування – 241413,35 грн.;
  • щорічна компенсація на оздоровлення – 22944,70 грн.;
  • виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів – 330,00 грн.;
  • грошова компенсація замість путівки – 5310,00 грн.;
  • оплата санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана  з Чорнобильською катастрофою – 0 грн.

Зареєстровано 3 договори на санаторно-курортне лікування громадян віднесених до категорії 1

Прийнято документи на виготовлення посвідчень 1 категорії – 10 шт.

Прийнято документів для проведення розрахунків від 8 організацій.

Зареєстрована кредиторська заборгованість на суму – 259630,74 грн.

Сформовані відомості для виплати всіх видів соціальних допомог за  липень    2019 року на суму 3734,5 тис.   грн. Вищезгадана сума перераховувалась на поштові відділення зв’язку та банківські рахунки одержувачів допомог в повному обсязі та вчасно. Профінансовано субвенції на пільги в сумі 307,0  тис. грн.  і субсидії на суму -  - тис.  грн., тверде паливо  - 7,5  тис.грн. 

Передано   до Пенсійного фонду звіт про зарахування внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за деякі  категорії застрахованих осіб та заявки на виплату допомог особам , які не мають права на пенсію та по догляду за інвалідом чи за пристарілим, який досяг 80-річного віку.

Видано 5 направлень  на виготовлення протезно-ортопедичних виробів  та  7 технічних  засобів   реабілітації.    Видано 6 путівок на санаторно-курортне лікування. Матеріальна допомога у липні     виплачена 5 особам на суму 3587,5 грн.  

Видано  12 довідок про пільги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, 5  посвідчень потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, 23 – “дитина війни ”,   учасник бойових дій – 10,  35  довідок  членам багатодітної сім»ї  та 29 довідок  про перебування пільговиків у базі ЄДАРП,  5 – посвідчення інваліда дитинства,  32  довідки  про перебування на обліку в управлінні, повідомлень -  124. Зроблено запитів – 30.

 Зроблено 32 запити    в установи та організації для підтвердження достовірності наданої заявниками інформації на 32 особи.  Проведено – 0 спільне  засідання районної  комісії  з питань державної соціальної допомоги /житлової субсидії/ малозабезпеченим сім»ям та робочої групи для перевірки фактичного місця проживання – перебування  ВПО,  на якому  розглянуто    0  справ  на субсидію та ДСД. Складено 6 актів  обстеження сімей ВПО, 21 акт  обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей.  Перевірено 59 особових  справ.

Проводились щотижневі та щомісячний моніторинги з виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях району. Інформація оперативно передавалась до департаменту соціального захисту населення Київської ОДА.  На виконання вимоги прокуратури Яготинського району від 22.03.2012 № 721 щоп’ятниці надавалась інформація про суб’єкти господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин надано консультацій та роз’яснень на особистому прийомі та в телефонному режимі 26 –  особам.

Взято на облік у базі ЄДАРП    8 осіб.

Знято з обліку пільговиків у базі ЄДАРП  30 осіб, які  померли  у  червні   2019 року,  виїхали за межі району  або втратили пільги.     В базі ЄДАРП перебувають 9256   особи   пільгових категорій, в т.ч. 1 –  сім»я загиблих учасників  бойових дій в зоні АТО, учасники бойових дій в зоні АТО – 1  особа.

Призначено 216  державних  соціальних  допомог, 30  нових субсидій  на ЖКП, автоматичних  перерахунків – 998, на тверде паливо - 4.  У липні отримували     субсидію – 4654 сімей,  державну соціальну допомогу переселенцям  – 11  /первинна – 1 , повторна – 10/.  

Всю інформацію щодо судових рішень по виплатах допомоги до 5 травня, допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомоги  по догляду за дитиною до 3-х років  відправлено в департамент соціального захисту населення Київської ОДА  своєчасно та в повному обсязі.

Станом на 1 серпня   2019 року в  управлінні  перебувають  на обліку 407  вимушених   переселенців  із  Сходу та Криму.

Аналітично-інформаційні матеріали про роботу управління до райдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення  подавались своєчасно.

Працівники  управління у липні  вивчили постанову  КМУ від 22.05.2019 №   № 443  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування» .

Здійснювався контроль за виконанням вимог законодавства під час призначення та виплати органами Пенсійного фонду:

  • перевірено правильність призначення 39 новопризначених пенсій;
  • проведено перевірку 21  перерахунків  пенсій;
  • проведено перевірку правильності виплати допомог на поховання, виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера – 30 справ;
  • всього перевірено 90 особових рахунків.

Працівниками управління проводилась роз’яснювальна робота з представниками підприємств, установ та організацій щодо специфіки роботи з постраждалими від аварії на ЧАЕС, по змінах в пенсійному законодавстві, по дотриманню законодавства про працю.

Працівниками територіального центру проведено роботу по поновленню договорів на соціальне обслуговування ( надання соціальних послуг) з громадянами , які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

У відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру перебуває на обслуговуванні 543  непрацездатних  осіб,  з них  106 осіб з інвалідністю.

В будинку “Доглянута старість ” (.Капустинці) проживає 23 непрацездатних громадян , у відділенні с.Черняхівка  - 19 осіб, разом  проживаючих  42 особи.   З них 12 – ветерани війни та праці,  18 – особи з інвалідністю загального  захворювання та по зору, 1- переселенець із м.Донецька.

В перукарні терцентру надано послуги для 333 громадян, з них безкоштовно для 19 осіб з інвалідністю та одиноких, в домашніх умовах – 5 малорухомим  громадян. 

У швейній майстерні надано послуги  для  78  громадян, в т.ч. для 6  осіб  безкоштовно.

В майстерні з ремонту взуття надано послуги  66 особам, безкоштовно для 5 осіб  з  інвалідністю. 

В медичному кабінеті надано послуги для  787  осіб. Продано ліків на 10,2     тис.грн. 

В магазині продано товарів на 13,4  тис.грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування