ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Дата: 01.08.2019 16:12
Кількість переглядів: 583

Фото без описуДля вирішення проблем жителів району, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій,  1 серпня,  під керівництвом виконувача обов'язків голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям.

З метою повного та об’єктивного розгляду  заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні було розглянуто та враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях.

Питання щодо надання допомоги розглядається членами комісії колегіально на підставі акту обмеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи конкретні обставини.

Розглянуто 11 справ щодо призначення житлових субсидій та  3 справи про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Призначено субсидію – 11 сім’ям, надано соціально допомогу 1 сім’ї, 1- відмовлено, 1 справа передана на доопрацювання.

Кожне таке звернення розглядалося  індивідуально, рішення про відмову, або призначення субсидій у таких випадках члени комісії приймали після обговорення з урахуванням нагальної потреби кожної з родин щодо отримання субсидії.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування