Відбувся особистий прийом громадян

Дата: 31.07.2019 14:16

Фото без описуЗ метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Тетяна Сухенко, згідно затвердженого графіка,  сьогодні, 31 липня провела особистий прийом громадян.

На прийомі  були порушені такі питання: про заборгованість по сплаті за надані послуги газопостачання; про невідповідність нормам матеріалу огороджувальної конструкції, що встановлена між земельними  ділянками; про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.

Для оперативного вирішення відповідних питання та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань.  За результатами  особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації . По кожному зверненню визначено термін їх виконання. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.