УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЯГОТИНСЬКОМУ РАЙОНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 30.07.2019 16:07

Фото без описуУправління Державної казначейської служби України в Яготинському районі Київської області повідомляє, що наказом Державної казначейської служби України № 213 від 19.07.2019 внесені зміни до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань  та проведення платежів (наказ ДКСУ №68 від 29.04.2013).

Особливо необхідно звернути увагу на капітальні видатки – додано до переліку наступні документи:

• календарний графік виконання робіт;
  • план фінансування і т.д.

Вилучено з переліку довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (ф. КБ-3).

Договори, які подаються разом з реєстром зобов’язань та бюджетних зобов’язань, повинні містити істотні умови відповідно до законодавства. Істотними умовами є предмет, найменування (номенклатура, асортимент), кількість продукції (робіт, послуг), ціна та строк дії договору.