Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 29.07.2019 16:09

Під керівництвом виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Т.П.Сухенко, 29 липня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, виконувача обов’язків керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Орел, керівників структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району: про стан проведення ремонту автомобільних доріг загального користування та місцевого значення, про стан збирання врожаю ранніх зернових культур; про готовність галузей господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

По завершенню апаратної наради було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період, а також Т.П.Сухенко надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів.