Рятувальники провели планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту шкіл району

Дата: 29.07.2019 07:01

Фото без опису26 липня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Капустинського НВК, Фарбованського НВК, Ничипорівського НВК та Засупоївського НВК Яготинського району. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів освіти. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.