Гуманітарна допомога для тих, хто її  потребує

Дата: 26.07.2019 14:29

Фото без описуПрацівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді видали гуманітарну допомогу сім’ям та особам,  які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Одяг, взуття, текстиль для дому та дитячі іграшки знайшли своїх нових власників!

Допомогу отримали 129 сім’ї  загалом близько 509 осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування, вихованців дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та малозабезпечених сімей, одиноких матерів, сімей де є особи з особливими потребами, учасників АТО, внутрішньо  переміщених осіб, сімей  які перебувають у складних життєвих обставинах та інших соціально-незахищених верств населення.

Якщо Ви перебуваєте у складних життєвих обставинах та потребуєте гуманітарної допомоги у вигляді одягу звертайтесь в Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (знаходиться біля редакції газети «Яготинські вісті»).

Яготинський  районний  ЦСССДМ