Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації провела особистий прийом громадян.

Дата: 25.07.2019 10:50

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це один із ключових моментів, якому приділяється постійна увага.

24 липня   2019 року виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Т.П. Сухенко провела особистий прийом громадян.

Під час особистого прийому громадян мешканцями Яготинського району були порушені питання щодо надання матеріальної допомоги(2), земельні питання, питання підготовки до опалювального періоду.

Т.П.Сухенко уважно вислухала кожне порушене питання і для вирішення та надання більш точної відповіді заявникам, було дано окремі доручення керівникам структурних підрозділів щодо вивчення ситуацій та вирішення питань по суті.

По кожному зверненню визначено термін їх виконання. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.