Виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Т.П. Сухенко провела особистий прийом громадян.

Дата: 17.07.2019 17:23

Фото без описуЗ метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян» та метою забезпечення постійного зв’язку між органом виконавчої влади і громадянами, реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Т.П. Сухенко провела особистий прийом громадян.

17 липня 2019 року, під час особистого прийому громадян мешканцями Яготинського району були порушені питання щодо надання матеріальної допомоги, питання створення патронатної сім’ї, питання оформлення посвідчення батьків багатодітної родини.

У ході особистого прийому мешканці району отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації Т.П. Сухенко  дала  відповідні доручення щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.