Відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Дата: 11.07.2019 14:05

10 липня 2019 року під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П. Сухенко відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Яготинській районній державній адміністрації. В засіданні взяли участь члени комісії, керівники структурних підрозділів адміністрації, інспектор ювенальної превенції Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу ГУ Національної поліції в Київській області.

На засіданні розглянуто звернення жительки м. Яготин.

Заслухавши членів комісії, запрошених та детально обговоривши дане питання прийняті відповідні рішення.