Відбулася робоча нарада з питань впровадження медичної реформи в Яготинському районі

Дата: 11.07.2019 10:11

Фото без опису10 липня 2019 року голова райдержадміністрації  В.С.Шмигановський провів робочу нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі.

В нараді взяли участь: Сухенко Т.П. – перший заступник голови адміністрації, Гончар В.М. – заступник голови адміністрації, Барсук О.І. – начальник управління фінансів адміністрації, Нескорожений В.С. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, Гавриленко П.М. – заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, Перетятько О.В. - заступник головного лікаря з медичної частини Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, Сахно І.І. - головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради, Лихацька А.О. – заступник головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради, Медвідь Ю.І.- начальник загального відділу апарату адміністрації.

Заслухавши головних лікарів та проаналізувавши  роботу медичних закладів району  ми бачимо, що поряд з багатьма запланованими заходами по ремонту закладів охорони здоров’я та реформування галузі медицини головним все ж залишається професіоналізм лікарів, їхнє уважне ставлення до пацієнтів, вчасне надання допомоги та профілактика захворювань.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський наголосив, ми всі за якісне, кваліфіковане медичне обслуговування. Нам потрібно займатися вирішення важливих питань.   Мета в нас одна – покращити медичне обслуговування, а значить - наше життя.Також звернув увагу присутніх щодо необхідності впровадження в районі електронної системи запису до лікаря задля уникнення черг в поліклініці. Очільник району зауважив щодо постійного контролю за підтриманням  належного стану прилеглих територій лікарні, наголосив на необхідності щоденного контролю за проведенням ремонтних робіт та  вчасного їх виконання.