ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОВСЬКИЙ ПРИВІТАВ ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЖОРАВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ

Дата: 18.10.2018 15:59

Фото без опису18 жовтня 2018 року голова Яготинської райдержадміністрації В.С.Шмигановський привітав Жоравського сільського голову О.М.Цаплія з Днем народження.

З нагоди свята очільник району завітав до іменинника аби засвідчити Олегу Миколайовичу свою повагу за сумлінне виконання ним посадових обов’язків, за те, що перебуваючи на посаді сільського голови щоденно переймається справами громади та тримає на постійному контролі питання життєдіяльності населеного пункту.

Голова адміністрації передав подарунок та вітальну адресу від голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана  та подякував Олегу Миколайовича за наполегливу працю, досягнуті успіхи та побажав здоров'я, життєвої енергії й наснаги, наполегливості у професійних зрушеннях, мирного неба, злагоди та благополуччя.