Засідання районної робочої групи з питань підготовки господарського комплексу об’єктів соціально-культурного призначення Яготинського району до опалювального періоду

Дата: 14.09.2018 15:58

Фото без описуПерший заступник голови адміністрації Т.П. Сухенко провела засідання районної робочої групи з питань підготовки господарського комплексу об’єктів соціально-культурного призначення Яготинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Участь у засіданні взяли члени робочої групи, радник голови адміністрації О.В. Васільєв, завідувач сектору культури, національностей та релігій адміністрації О.С. Красна. У ході засідання було заслухано доповіді керівників комунальних підприємств, установ та організацій.

В плані підготовки до опалювального сезону 2018/2019 рр., а також на  виконання розпорядження Київської облдержадміністрації від 14.05.2018 за № 302 « Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення  Київської області до роботи в осінньо – зимовий період 2018/2019 року» проведено наступну роботу.

Розпорядженням голови Яготинської райдержадміністрації від 31.05.2018 № 203 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально- культурного призначення Яготинського району до роботи в осінньо – зимовий  період 2018-2019 року» затверджено план заходів з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення  Яготинського району до роботи в осінньо - зимовий період 2018-2019 років, утворено робочу групу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення Яготинського району до роботи в осінньо – зимовий період 2018-2019 року.

Також було прийняте рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради №73 від 24 травня 2018 року «Про підготовку комунальних підприємств Яготинської міської ради до роботи в осінньо – зимовий період 2018 – 2019 року».

26 червня 2018 року відбулося засідання колегії при Яготинській райдержадміністрації з розгляду питання про підготовку до осінньо – зимового періоду 2018 – 2019 років в Яготинському районі.

Всього в опалювальний період планується задіяти 36  котелень, з яких 8 обслуговує КПТМ «Яготинтепломережа», а 28  - котельні відомчі.

В зв’язку з технічною неспроможністю та економічною недоцільністю надавати тепло дуже малій кількості споживачів (27 квартир) в даний час КПТМ «Яготинтепломережа» вивчає можливість припинення надання послуг з центрального опалення абонентів мікрорайону птахофабрики в м. Яготин, про що попереджені мешканці вулиць Ветеранів, Леонтовича і Робітнича. На сьогоднішній день вже вирішено питання щодо виділення коштів на матеріальну допомогу більш соціально незахищеним власникам квартир для влаштування індивідуального опалення (за вибором – газове чи електричне). 80 тис. грн. виділяється з районного бюджету, 80 тис. грн. – місцевого. Крім того, Яготинська міська рада зобов’язалась проплатити і організувати проектні та монтажні роботи по заміні газових труб на вводі в житлові будинки на труби більшого діаметра для забезпечення  належного тиску газу.

В рамках підготовки до опалювального сезону 2018-2019 рр. Яготинська центральна районна лікарня виконала робіт на суму 366,1 тис. грн.

На балансі відділу освіти Яготинської райдержадміністрації перебуває 24 котельні, з них 10 – газові, 14 працюють на альтернативному паливі.

Сектор культури, національностей та релігії Яготинської райдержадміністрації в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. виконав роботи на суму 24,6 тис. грн..

По КП «Яготинське ВУ  ВКГ» готові до зими 14 з 22 свердловин, що становить 63,6%.

За інформацією Яготинського ЖЕКу в рамках підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період із 74 багатоповерхових  будинків підготовлено до зими 45, це 60,8 %.

КП «Комунальник» в рамках підготовки до зими : провів ремонт техніки на суму 69.3 тис. грн.; придбав  технічні засоби  - трактор МТЗ 82.1 бульдозер на суму 615,3 тис. грн.

Проте, як заявив заступник голови держадміністрації В.М. Гончар, заспокоюватися ще рано. «Ми повинні зробити все, щоб в лікарнях, закладах освіти, культури та спорту, в квартирах яготинців, на робочих місцях взимку було тепло і затишно».