Олімпіада з історії

Дата: 26.11.2018 15:57

Історія – скарбниця наших діянь,

свідок минулого, приклад і повчання

для сьогодення, застереження

для майбутнього.

М. Сервантес

24 листопада 2018 року на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ  I-III ст. №2»  відбувся районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії для учнів 8-11 класів. На олімпіаду було подано 38 заявок учасників із 14 закладів загальної середньої освіти міста Яготина та Яготинського району.

Участь у заході взяли 36 учнів із числа переможців шкільного етапу олімпіади та 9 педагогічних працівників відповідно наказу відділу освіти, молоді та спорту  від 18.10.018  № 238-н «Про проведення І та II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році»

Творчо та натхненно учні працювали у теплому приміщенні школи, відтворюючи події історії у своїх роботах.

По закінченню роботи, члени журі перевірили учнівські роботи та оформили протоколи про участь учнів у районному етапі олімпіади із історії.

(Протоколи на сайті відділу освіти, молоді та спорту у рубриці «Обаровані діти», «Олімпіади).