Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях.

Дата: 04.07.2019 15:56

Фото без описуЗ метою забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, збереження життя та здоров’я людей Яготинський районий сектор ГУ ДСНС України у Київській області інформує щодо дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях під час проведення позачергових виборів до ВРУ у 2019 році:

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях:

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, якім належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій та відповідальних чергових.

Із приміщень виборчих дільниць має бути не менше двох евакуаційних виходів, що відчиняються в напрямку виходу з приміщення.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками відповідно до встановлених норм.

На виборчих дільницях потрібно провести профілактичний огляд електрообладнання кваліфікованим електриком, виявлені недоліки усунути.

В приміщеннях виборчих дільниць забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем.

Забороняється користуватись електроприладами та обігрівачами кустарного виробництва.

Для всіх кабін слід установити загальний вимикач для одночасного вимикання подачі електроенергії.

В приміщеннях де є пічне опалення, провести його профілактичний огляд та справність димоходів, виявлені недоліки протипожежного стану усунути.

Всі особи які беруть участь в роботі виборчих дільниць повинні пройти інструктаж по правилах пожежної безпеки під підпис.

В приміщеннях повинен бути справний телефонний зв’язок, при виникненні пожежі – негайно повідомити про це по телефону “101” або 5-43-01 до пункту зв’язку 28 Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин, після чого вжити заходів до евакуації людей та документів з приміщення і прийняти міри щодо гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння до прибуття пожежних підрозділів.

Пам’ятайте, щоб не трапилося пожежі, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки!

Т.в.о. начальника Яготинського РС

ГУ ДСНС України У Київській області