Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Двірківщина

Дата: 12.02.2019 15:54

Фото без опису12 лютого 2019 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції та засобами масової інформації проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с.Двірківщина Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову.

В ході відпрацювання проводився обхід приватних домоволодінь таких категорій населення як: неблагонадійні, поодинокі пристарілі, інваліди та багатодітні сім’ї  з мешканцями села проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на кризі, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.