Працівники Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України провели пожежно- профілактичний рейд житлового сектору мікрорайону «Гирича», м. Яготин

Дата: 14.02.2019 15:50

Фото без опису14 лютого 2019 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції та засобами масової інформації проведений пожежно- профілактичний рейд житлового сектору мікрорайону «Гирича», м. Яготин.

В ході рейду проводився обхід приватних домоволодінь таких категорій населення як: неблагонадійні, поодинокі пристарілі, інваліди та багатодітні сім’ї, з мешканцями мікрорайону проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, паління в ліжку, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.