Відбулась он-лайн нарада під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації О.Д.Терещука

Дата: 22.12.2018 15:42

23 грудня 2018 року голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський разом з головою Яготинської районної ради П.В.Гайдаєм взяли участь в он-лайн нараді, що відбулась під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації О.Д.Терещука.

На порядок денний наради виносились наступні питання:

1. Про відпрацювання алгоритму дій щодо вирішення екологічних проблем Бориспільського району;
  2. Про дотримання санітарного законодавства у Бориспільській центральній районній лікарні;
  3. про стан електропостачання у м. Бориспіль та Бориспільському районі та шляхи вирішення проблемних питань.
  4. Про організацію роботи пунктів вагового контролю на автошляхах районів/міст Київської області.
  5. Про стан поводження з твердими побутовими відходами в Київській області.
  6. Різне.

За підсумками наради голова адміністрації В.С.Шмигановський надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів, що стосувалися вивчення питання придбання пересувних пунктів вагового контролю та роботи з полігонами твердих побутових відходів в районі.