Фахівці Яготинської районної філії КОЦЗ відвідали Яготинський НВК №3, де провели профорієнтаційні уроки  на тему: «Формула вибору професії. Складова «Треба»

Дата: 26.11.2018 15:41

Фото без опису23 листопада 2018 року провідні фахівці Яготинської районної філії КОЦЗ відвідали Яготинський НВК №3, де провели профорієнтаційні уроки  на тему: «Формула вибору професії. Складова «Треба» та «Гендер і професія» для учнів 8Б та 9Г класів.

Уроки провели з метою формування особистості у світі професій, вільного від гендерних стереотипів, незалежно від традиційних поглядів на роль і місце чоловіка та жінки у сучасному суспільстві. Також учнів було ознайомлено з комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Акцентувалася увага на важливості формули вибору професії, яка складається з 3 важливих складових: Хочу-Можу-Треба та узгодження знань учнів про світ та вимоги професій.