Фестиваль педагогічних ідей

Дата: 25.03.2019 15:34

Фото без опису25 березня 2019 року на базі Яготинського НВК № 2 завідувачем районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської РДА організовано проведення фестивалю педагогічних ідей для вчителів іноземних мов з теми: «Мій особистісно зорієнтований  урок». У заході взяли участь 24 педагоги із 16 закладів загальної середньої освіти Яготинського району. Ділилися своїми педагогічними ідеями Цигипа Л.М.(Яготинський НВК № 2), Філатова-Квітковська О.А. (Яготинський НВК № 2), Радіонова Ю.В. (Капустинський НВК), Кисіль-Тонконіг Я.О. (Яготинський НВК № 3).

На заході підведено підсумки роботи з обдарованими учнями у 2018-2019 навчальному році, обговорювалися питання ЗНО, ДПА та організації літніх мовних таборів.