«Калиновий дзвін»

Дата: 25.03.2019 15:33

Фото без опису15 березня 2019 року в приміщенні Макарівського Будинку культури відбувся другий відбірковий тур обласного дитячо-юнацького конкурсу сучасної пісні «Калиновий дзвін», в якому брали участь солісти та вокальні колективи різних районів Київщини. У вокальному дійстві взяли участь учні викладача Яготинської дитячої школи мистецтв Віри Миколаївни Кисіль – Іванна Бусло, Олексій Троцюк та багатьом відомий в місті ансамбль чарівних дівчат «Віста», у складі якого: Іванна Бусло, Анастасія Прокопенко, Альона Красножон, Валерія Ковальчук, Вікторія Марчук та Домініка Тонконіг.

Цей конкурс став першою сходинкою до загального визнання молодих талантів України. Виконавську майстерність оцінювало високопрофесійне журі – досвідчені і справжні професіонали вокального мистецтва. Другий тур конкурсу «Калиновий дзвін» давав можливість піднятися ще на одну сходинку і потрапити в третій тур, який відбудеться в м. Бровари. За підсумками журі в третьому турі, який відбудеться 13 квітня,  візьме участь учень школи мистецтв Олексій Троцюк. Ми з нетерпінням чекатимемо на результати фінального конкурсу. Бажаємо Олексію та викладачу Вірі Миколаївні Кисіль успіху та звичайно ж, перемоги!

Алла Романова