Районна спартакіада «Яготинщина спортивна-2018»

Дата: 19.09.2018 15:27
Кількість переглядів: 693

Фото без опису08 вересня вся спортивна громадськість України відзначала День фізичної культури та спорту. Не оминули цю подію і на Яготинщині.  Вже традиційно саме на це свято відбувається фінал районної спартакіада серед сільських жителів «Яготинщина спортивна», що присвячувалась 95-ій річниці створення Яготинського району.

У фіналі учасники змагалися з легкої атлетики,  гирьового спорту, перетягуванні канату та міні-футболі. Районна спартакіада  -  це комплексний захід, який передбачав 13 окремих змагань із 11 видів спорту. За результатами виступів у змаганнях, командам нараховувалися бали, а за їх сумою визначались призери та переможець загальнокомандного заліку. Розпочалися змагання ще наприкінці березня, й тривали до вересня. Участь у видах спартакіади взяли 86 команд (578 учасників), з 13 сільських територій Яготинського району. До останнього дня, за нагороди у загальнокомандному заліку вели 6 команд. Та як свідчать результати, фаворити були більш вмотивованими й  здобули прогнозовані перемоги.

В фінальній частині змагань з міні-футболу  перемогу виборювали 4 команди,  переможці зональних відбіркових змагань. А саме: Сотниківка, Сулимівка, Кулябівка та Фарбоване. В ході проведених матчів переможцями змагань з міні-футболу стали футболісти з Фарбованого. Другою фінішувала команда Сотниківки, третьою – Кулябівки, а четвертими  - Сулимівка.

В змаганнях з гирьового спорту спортсмени з 5 сіл виборювали нагороди у трьох вагових категоріях (до 70 кг, до 90 кг, понад 90 кг). Призерами в вагових категоріях стали:

3 місце – Дендорф Віктор (Ничипорівка).

Переможцями в командному заліку стали гирьовики села Райківщини, другими  з Ничипорівки, а треті з Супоївки.

В змаганнях з легкої атлетики першість визначали в таких дисциплінах: біг 100 м , стрибки в довжину з розбігу, метанні м’ячика,  біг 400 (жін), біг 800 м (чол) та змішаній естафеті 4х100 м.  Показавши досить хороші результати  переможцями стали:

3 місце – Фарбоване.

До командного заліку вносилися по 4 кращі результати  від чоловіків і жінок , та естафета з подвійним результатом. Й тому найбільшу суму очок і перше місце вибороли легкоатлети з Супоївки (236 балів), лише на один відстала Черняхівка (235 балів), а замкнули трійку призерів ничипорівські спортсмени (219 балів), які також перемогли своїх опонентів з Фарбованого на 1 бал.

На було рівним у перетягування канату спортсменам з Райківщини, вони перемогли всіх  конкурентів й стали переможцями змагань.  Друга сходинка за Ничипорівкою, що програла очну дуель переможцям з рахунком 1:2. А «бронза» за фарбованцями.

Загальнокомандний залік у районній спартакіаді «Яготинщина спортивна» визначався за 12 кращими результатами виступів у змаганнях. В підсумку третє загальнокомандне місце  вибороли спортсмени з Супоївки (496 балів). Срібними призерами стали спортсмени з Райківщини (536 балів). А переможцями в районній комплексній спартакіаді «Яготинщина спортивна-2018» стали спортсмени з Фарбованого, до цього здобутку сільські спортсмени Фарбованого йшли понад 20 років. То ж вітаємо їх з перемогою!