Улюблені солодощі, щирі посмішки

Дата: 08.01.2019 15:24

Фото без описуЯготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з  службою у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації привітали з Новим роком сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, смачними та солодкими подарунками.

Новий рік – одне із самих бажаних і очікуваних свят, котре щиро люблять не лише діти, а й дорослі. Вишуканий танець білосніжних сніжинок, веселий сміх дітвори, яскраві подарунки та теплі посмішки на обличчі – все це обов’язкові атрибути святкування новорічних свят.

Запальна святкова атмосфера запанувала одночасно в сорока двох родинах, де проживає сто сорок одна дитина – всі вони на деякий час поринули у казкову феєрію.

Родини, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримали солодкі подарунки і, що не менш важливо – чудовий настрій та приємні емоції.

Яготинський районний центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді,

Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської районної державної адміністрації