В районі відзначили день захисту дітей

Дата: 31.05.2019 15:22

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живимо. Діти  були  і  завжди  залишаються  нашим  найдорожчим  скарбом, гордістю  і  надією  держави.

Символічно, що з настанням літа відзначаємо Міжнародний День захисту дітей, адже саме у цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які саме й асоціюються з безтурботною порою дитинства.

31 травня усі діти й дорослі, жителі й гості Яготинського району чимдуж поспішали на «Свято дитинства», яке відзначали з  нагоди  Міжнародного  Дня  захисту  дітей. Гучні дитячі розмови, веселий сміх, забавні ігри та щасливі очі дітей оповили площу біля районного будинку культури.

Привітати дітей з їх чарівним святом завітали голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, заступник голови районної ради В.А.Потельчак, міський голова Н.М.Дзюба, які побажали діткам та їх рідним миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту, здійснення усіх найзаповітніших мрій.

- «Ми маємо захистити дітей від життєвих негараздів незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей, - підкреслив Василь Степанович. – Районна влада буде робити все можливе, щоб дітей були створені належні умови для навчання і дозвілля.

Танці, пісні, різноманітні конкурси та розваги були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій.

Протягом святкового концерту своїми талановитими виступами діточок вітали: А. Редька - "Піснею про літо", вокальне тріо з багатодітної сім´ї Фріц піснею «Молитва за Україну», зразковий хореографічний колектив  «Лабіринт», Яготинської дитячої  музичної школи - "Парасольки", К. Друченко та С.Дендорф - піснею "Немає дорослих", молодша група танцювального колективу «Арабеск», Яготинського районного будинку культури, танцем «Мої циплята", О.Хорольський – піснею «Лови момент», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи із запальним танцем «Бомба», ансамбль «Віста», Яготинської дитячої школи мистецтв, з піснею «Про маму", зразковий дитячий хореографічний колектив «Барвінок», Яготинської дитячої школи мистецтв, танець "Варись кашка",  К.Гаврись – з піснею  «Диско», хореографічний  колектив «Карамельки», Яготинської дитячої музичної школи танцем "Ангели", зразковий дитячий хореографічний колектив «Барвінок» таночком "Вару-вару".

Також кожен мав змогу відточити свою майстерність на різноманітних майсер-класах, які проводилися для дітвори Будинком дитячої творчості.

Захоплюючим та видовищним стали спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в яких взяли участь найменші учасники свята, вихованці дошкільних навчальних закладів міста та району разом зі своїми батьками.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними громадянами своєї країни і неодмінно стануть гордістю України.

Яготинська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку аніматорам «Планети щастя» та керівнику Л.Войтович, ФОП Висовень В.В., ФОП Яценко О.П., ФОП Волошанович С.І., Т.Величко за надану допомогу в організації свята.