Інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту кафе СТ «Зустріч» м. Яготин

Дата: 21.02.2019 15:16

20 лютого 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту кафе СТ «Зустріч» м. Яготин. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів торгівлі. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.