Подарунок любій матусі

Дата: 01.03.2019 15:13

Фото без опису01 березня 2019 року з нагоди жіночого свята відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації було проведено районний конкурс художньої творчості «Подарунок любій матусі» вихованців закладів дошкільної освіти. Учасників конкурсу в святковій, ошатній музичній залі гостинно зустрічав ДНЗ №4 «Пролісок». Начальник  відділу освіти, молоді та спорту Юхта Ю.В. побажав дошкільнятам успіхів, впевненості, творчого натхнення та привітав усіх присутніх з весняними святами.

Що може бути прекрасніше материнської любові? Нарівні з нею любов дітей до мами... І сьогодні, у перший весняний день дошкільнята готували своїм найріднішим людям – матусям, подарунки. В кожній дитячій роботі були улюблені мамині квіти: і перші проліски, і ромашки, і гіацинти, і тюльпани. Маленькі рученята Барабаша Іллі(ДНЗ№4 «Пролісок») створили цілу корзину прекрасних червоних троянд, з таємничим подарунком, а повну корзину тюльпанів подарують матусям Салатна Вероніка та Ніколаєв Даниїл (ДНЗ№3 «Ромашка»). Неповторні святкові листівки з букетами весняних квітів отримають мами Коваленко Алли (Панфильський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ(ясла-садок), Панулинця Марка (Годунівський ДНЗ «Зернятко»), Бойко Богдани (Лемешівський ДНЗ «Яблунька»), Калініченко Наталії (ДНЗ№2 «Дюймовочка»), Шапарця Назара (ДНЗ№4 «Пролісок»), Галушки Святослава, Матвійка Олександра (ДНЗ №1 «Зіронька»), чарівні скриньки – Сухенко Евеліни (ДНЗ №5 «Берізка»), Онищенка Андрія (ДНЗ №1 «Зіронька»), святковий торт – Хоменка Стаса, Ганжи Софії (ДНЗ №6 «Волошка»), сімейні портрети – Павлика Артема (ДНЗ №5 «Берізка»), Бурки Анастасії, Гирич Олександри (ДНЗ №2 «Дюймовочка»).

І звичайно кожна мама буде рада почути ті теплі і ніжні слова любові і ласки, які підготували їм дітки на свято, а кожен учасник конкурсу отримав грамоту та солодкий приз.