#МінЮст #СтопБулінг #НіЦькуванню

Дата: 01.03.2019 15:10

Фото без описуНагадуємо, відтепер за прояви булінгу передбачена адміністративна відповідальність у вигляді:
- штрафу від 850 до 1700 грн або громадських робіт від 20 до 40 годин (вчинення булінгу неповнолітньої чи малолітньої особи).
- штрафу у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадських робіт на строк від 40 до 60 годин (знущання, вчинені повторно упродовж року після накладення адміністративного стягнення, або групою осіб).
У разі цькування дітьми до 16 років, відповідатимуть їх батьки або особи, що їх заміняють:
- штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
Зверніть увагу! Окрема відповідальність передбачена для керівника закладу освіти за неповідомлення поліції про відомі йому випадки цькування серед учнів.

Деталі за посиланням:

#МінЮст #СтопБулінг #НіЦькуванню