Обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 21.02.2019 14:50

Фото без опису18 лютого працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 7 сім’ях, в яких виховується 16 дітей та проживають в Яготинському районі.

Під час візиту було встановлено, що, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання, а в окремих сім’ях елементарного прибирання. За результатами проведеної роботи складено акти обстежень умов проживання сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв.

Батьків попереджено про адміністративну відповідальність передбачену стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Яготинський  районний  ЦСССДМ