Пролунав останній дзвоник!

Дата: 24.05.2019 14:43

Фото без описуСьогоднішній день -  урочистий і святковий для 3587 учнів Яготинської шкільної родини. Радісне відлуння шкільного дитячого сміху заполонило шкільні подвір’я  17  закладів загальної середньої освіти. Нині усіх поєднало радісне свято -  Останній дзвоник!Останній він для 152 випускників шкіл Яготинщини.

Швидко промайнув час навчання за партами. І нині - малеча готується до літніх канікул: хтось відвідуватиме шкільний літній табір, хтось поїде  до бабусі, а у когось в розпалі  ЗНО і ДПА.

Тихо радіють батьки випускників, адже їхні діти сьогодні востаннє почують малиновий дзвін шкільного дзвоника…Поряд клопочуться  вчителі, які, нарешті, матимуть можливість відновити сили за період літнього відпочинку. Та кане літо швидко, як роса на сонці і знову покличе шкільний дзвінок.

А нині – вітаємо всіх із закінченням 2018-2019 навчального року!

Миру, злагоди  і здійснення мрій нам усім!