Голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський відвідав  амбулаторію загальної практики сімейної медицини та стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Черняхівка

Дата: 19.02.2019 14:43
Кількість переглядів: 648

Фото без описуПеребуваючи з робочим візитом на території Черняхівської сільської ради, голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський відвідав  амбулаторію загальної практики сімейної медицини та стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання с. Черняхівка.

В рамках зустрічі голова адміністрації поспілкувався з завідувачем амбулаторії Ольгою Павлівною  Заверухою та завідувачем стаціонарного відділення Гайдай Надією Вікторівною.

Під час огляду кабінетів сімейної амбулаторії, керівником району підіймалось питання  забезпеченості медичним приладдям та  медичними препаратами закладу загальної практики-сімейної медицини.

 «З бюджетів усіх рівнів щороку виділяються чималі кошти на медичну сферу, аби підвищити якість надання медичних послуг та наблизити медицину до людей, зробити її доступною для кожного жителя нашого району», - сказав Василь Степанович.

Громадяни, які проживають у відділенні для постійного або тимчасового проживання с.Черняхівки одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечуються: житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, раціональним чотирьохразовим харчуванням, цілодобовим        медичним        обслуговуванням, засобами пересування, медикаментами.

«Найголовніший наш обов'язок полягає у турботі про здоров'я і матеріальне благополуччя літніх людей, повнішому задоволенні їхніх потреб, оточенні їх повагою і турботою», - зазначив Василь Степанович. 

Керівник району цікавилися станом здоров'я підопічних закладу  та поспілкувався з ними особисто.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування