ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОСЬКИЙ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 30.01.2019 14:42
Кількість переглядів: 577

Особистий прийом громадян - одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова 30 січня 2019 року голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський, згідно затвердженого графіка, провів особистий прийом громадян. На прийом до очільника району звернулося 9 громадян.

Звернення з якими звернулись громадяни стосувались: надання субсидії, матеріальної допомоги, соціального житла, заміни електроопор в с.Трубівщина, не належної роботи Годунівського ДНЗ, забезпечення почесних донорів безкоштовним протезуванням зубів, створення в Яготинській дитячій школі мистецтв роздягалки та костюмерної, а також роботи районного відділення поліції.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Василь Степанович надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Ті питання, які потребують детального вивчення та опрацювання очільником району взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.

Відповідно до графіка очільник району проводить особистий прийом громадян щосереди з 08.00 до 13.00.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування