Підсумки участі учнів в обласних академічних концертах та в обласному конкурсі в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют»

Дата: 17.04.2019 14:40

Фото без описуЩороку для учнів шкіл естетичного виховання згідно плану роботи управління культури , національностей та релігії Київської обласної державної адміністрації проводить обласні академічні концерти та фестиваль-конкурс дитячої творчості ,,Дебют”, які проводяться в різних містах нашої області. Ось і цей рік не став виключенням. Нещодавно учні Яготинської дитячої школи мистецтв прийняли участь в цих заходах. На протязі шести місяців вихованці школи під керівництвом своїх викладачів працювали над вдосконаленням виконавської майстерністі та були готові показати хороші результати. І їм це вдалося.

А розпочав календар обласних заходів ХХІІ обласний конкурс в рамках дитячої творчості «Дебют» для секції образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. 31 січня 2019 року в м. Київ були представлені роботи учнів: Курилка Михайла, Сидоренка Артема, Крсек Дарини (клас викладача В.М. Прінька); Сушко Софії та Файдюк Кіри, яка стала переможцем  та отримала ІІІ місце (клас викладача С.В. Сазанської).

Наступні місяці видалися  напруженими для учнів музичного відділу.

20, 27 лютого та 1 березня в м. Бровари відбувалися обласні академічні концерти на яких представляли школу мистецтв учні: Ігнатенко Поліна, Романій Денис (фортепіано), клас викладача І.Б. Самоп’ят; Єва Супрун (бандура), клас викладача О.В. Опанасенко; Владислава Ткаленко, Анастасія Седракян (скрипка) клас викладача З.П. Гудкової, концертмейстер В.О. Озеракіна; Наталія Красна, Анна Романова, Ярослав Бойко (скрипка)¸ клас викладача С.С. Гладишевої, концертмейстер А.М. Романова.  Всі учасники обласного академічного концерту  достойно представили свій навчальний заклад і отримали високі бали.

Продовженням стала участь у ХХІІ обласному конкурсі в рамках дитячої творчості «Дебют» учнів струнно-щипкових інструментів та естрадного відділу, а саме: Єви Супрун (бандура), клас викладача О.В. Опанасенко – ІІІ місце; Владислава Лабунця (синтезатор), клас викладача С.Л. Старостіної – Дипломант; Кіри Гаврись (естрадний вокал) – Дипломант, Олексія Троцюка (естрадний вокал) – ІІІ місце та вокальний ансамбль «Віста» - ІІІ місце, клас викладача В.М. Кисіль.

І навіть якщо, не всі учні отримали найвищі бали, головне – кожен учасник показав своє вміння.

Алла Романова